Termoizolacja do dachów

Nasza hurtownia pokryć dachowych dostarczy Państwu sprawdzone systemy termoizolacji dachów, które pozwalają na utrzymanie właściwej temperatury w domach i mieszkaniach. Zaletą systemów dociepleń jest to, że utrzymują ciepło w chłodne dni i jednocześnie zapewniają oczekiwany chłód w czasie upałów. Dzięki temu, że materiały te minimalizują ilość ciepła uciekającego przez pokrycie dachowe, pozwalają też na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Odpowiednio izolowany dach gwarantuje wieloletnią wytrzymałość bez konieczności napraw i generalnych remontów.

Oferujemy różnego typu materiały izolacyjne odpowiednie dla dachów płaskich i spadzistych. Mogą być to m.in. specjalne płyty bądź maty z wełny mineralnej. Dobór dogodnego rozwiązania zależy od potrzeb klienta oraz wymagań konkretnej konstrukcji. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze systemu termoizolacji.

Polecamy też naszą ofertę pokryć dachowych i systemów rynnowych. Wystarczy nawiązać kontakt z jedną z naszych hurtowni. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy.

 

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.

 

isover_logo2013RW-PL-logologo Thermano

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >